KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816547
nr 1581 6547
Oidentifierad konstnär. Signerad Wahlborg - 77, hästpremiering. Olja på duk, bildmått: 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 45x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:52:30
27/11 16:41:21